Krajina
Banner_ lidi Hlučín
náměstí
Banner - Hlučín

Co to umí?

Přístupnost
Přístupnost

Webové stránky se díky kódování automaticky přizpůsobí aktuálnímu zařízení, ze kterého uživatel web navštěvuje. Umožňuje tak ovládat webové stránky i osobám se specifickými potřebami. Webové stránky jsou tak plně v souladu s par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací subjektů veřejného sektoru.

Vyvinuto pro obce
Vyvinuto pro obce

Pomocí jednoduchého programu, vyvinutého speciálně pro potřeby obcí, můžete pohodlně upravovat informace na webu z jednoho místa.

Online úřední deska
Online úřední deska

Tento odkaz umožňuje dálkový přístup k úřední desce, která je na příslušném úřadě. Umožňuje přehledné zobrazení úředních dokumentů, obecně závazné vyhlášky a nařízení, prostřednictvím webových stránek. Webové stránky jsou tak v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb.


Jednoduché ovládání
Jednoduché ovládání

Užijte si možnost volit a upravovat záznamy, aktualizovat informace, vkládat fotografie a videa nebo nastavovat administrativní práva zaměstnanců obce. S intuitivním ovládáním administrace toho docílíte jednoduše.

Zaškolení při předávání prezentace
Zaškolení při předávání prezentace

Než vám webové stránky předáme, vše s vámi důkladně projdeme a probereme možnosti vkládání a upravování textů či fotografií a dalších možností, které budou vyhovovat webu pro vaší obec.

Aktivní podpora
Aktivní podpora

Máte s něčím problém, nevíte si rady nebo máte nápad na zlepšení? Napište nám na email podpora@webproobce.cz

Nastavení práv pro jednotlivé uživatelské účty
Nastavení práv pro jednotlivé uživatelské účty

Díky možnosti nastavovaní práv, máte možnost volit administrátory a další zaměstnance vaší obce. U každého uživatele můžete přiřazovat oprávnění do různých sekcí a modulů v administraci.

Kalendář akcí s možností napojení na Google
Kalendář akcí s možností napojení na Google

Modul akce obce obsahuje editační kalendář, pomocí kterého máte možnost naplánovat obecní akce, přiřadit jim název a popis. Další funkce tohoto modulu je propojení Google kalendářů. Každá obec má možnost připojit až 2 takové kalendáře. Při provázání kalendáře pak stačí pracovat jen na straně Googlu a náš systém sám v reálném čase propojí tyto události na web obce.

Hlavní menu
Hlavní menu

Tento modul umožňuje dynamicky vytvářet odkazy do hlavičky vaší webové stránky. Název, popis a pořadí, ve kterém se záznamy budou zobrazovat si můžete volit a editovat sami. Počet položek v hlavním menu je neomezený a nabízí také možnost přiřazovat podzáznamy (submenu).

Novinky
Novinky

Novinky Vám nabízejí možnost dát všem vědět, co se ve vaší obci chystá nebo aktuálně děje. V tomto modulu lze jednoduše spravovat název, datum a samotný obsah, lze vkládat přílohy ke stažení, rovněž fotografie či poutavá videa. Záznamy se pak zobrazují v sekci pod bannerem (Obecní aktuality), případně na libovolné stránce, kterou si sami určíte.

Fotogalerie
Fotogalerie

Modul fotogalerie vám umožňuje pracovat s fotografiemi, které pořídíte během akcí a dalších obecních aktivit nebo které jednoduše vyzdvihují vaší obec. Každou fotografii je možno optimalizovat, například ořezáním, úpravou názvu a tzv. metadaty. Metadata vám pomohou ke snazšímu vyhledávání potřebných informací na fotografii. Fotogalerie lze přiřadit k libovolným článkům, akcím a dalším aktualitám.

Možnost jazykových mutací
Možnost jazykových mutací

Chcete svůj obecní web provozovat ve více jazycích? Pomocí administrace můžete jednoduše aktivovat jazykové mutace. Aktuálně nabízíme češtinu, slovenštinu, angličtinu a polštinu.

Propojení se sociálními sítěmi
Propojení se sociálními sítěmi

Propojení na sociální sítě je velmi jednoduché. Stačí v administraci zadat odkaz na váš profil a systém automaticky propojí a zobrazí odkazy pro sdílení. Na výběr máte Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter a Youtube.

Vyzkoušet zdarma

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů